Комплектуючі для монтажу водостічних систем

Ми надаємо всі необхідні комплектуючі для монтажу водостічних систем. Ви можете купити за низькою вартістю жолоб водостічний, всі види відсотків, труби для водостічної системи, заглушки для ринв і тд. Залежно від матеріалу, який використовується для виготовлення труб, виділяють пластикові та металеві системи водостоку. Ціни на ці два типи відрізняються. Металеві - це оцинковані, мідні, оцинковані пофарбовані. Від типу металу безпосередньо залежить ціна і термін експлуатації системи.

По виробнику
По ціні
По назві
Жолоб водостічний 125 mm BRYZA

Жолоб водостічний БРІЗА (BRYZA) діаметром 125 мм - викорстовуєтся для стоку води з поверхні покрівлі. Жолоб виготовлений з високоякісного пластику (ПВХ) і має підвищену еластичність. ...

Дзвони:
236.10 грн
Детальніше

Купити водостоки пластикові або металеві за оптовими цінами

Установка металевого водостоку має багато переваг, серед яких міцність системи, несхильність до горіння, широкий діапазон робочої температури, стабільність розмірів. Але дані системи мають велику вагу, складні в монтажі, на них може з'являтися іржа, якщо захисний шар пошкоджений. Якщо ці недоліки неприпустимі, то краще використовувати більш дешевий варіант - пластикові водостічні системи. Купити один з видів водостоку (пластиковий або металевий) за оптовою ціною можна на складі-магазині "Арконі" в місті Вінниця.

Водостоки для даху виконують також декоративні функції, адже надають будівлі завершеного вигляду і підкреслюють плавні переходи від даху до стін. Установка водостічної системи захистить Ваш будинок від вологи і додасть йому стильний вигляд ззовні. Ми підберемо для цього якісні та перевірені матеріали, які роблять будинок більш захищеним від погодних умов. Де купити водостоки? У нас Ви знайдете повний спектр товарів цієї категорії і не тільки.