Купити прискорювачі тверднення / схоплювання бетону

Ми надаємо широкий вибір прискорювачів тверднення / схоплювання для бетону. Процеси схоплювання і затвердіння бетону тривалі за часом, а від проходження даного процесу безпосередньо залежить міцність виробу і терміни його експлуатації. Для того, щоб бетон став якісним, йому необхідно близько 30 діб для твердіння. Але в деяких ситуаціях чекати стільки часу немає можливості. Тому використовують спеціальні засоби - добавки для прискорення твердіння. Купити прискорювач твердіння бетону можна в нашому магазині за оптовими цінами. Ми пропонуємо вибір прискорювачів схоплювання від перевірених виробників.

По виробнику
По ціні
По назві

Добавки - прискорювачі набору міцності бетону за оптовими цінами

Добавки - прискорювачі підсилюють міцність бетону, тому для проведення якісних робіт, виникає необхідність їх використання. Зазвичай такі добавки застосовують в холодну пору. Який краще прискорювач твердіння бетону купити? Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант за критерієм ціна-якість.

Для цементного розчину відрізняють кілька видів прискорювачів:

- модифікатори для зниження температури замерзання води. Вони ж підвищують розчинність суміші;

- присадки, які активізують процес гідратації;

- добавки, які активізують тепловиділення;

- присадки, які сприяють утворенню гелю гідроксидів кальцію і знижують температуру замерзання.

Як бачимо, вибір добавок прискорювачів схоплювання бетону великий. Тому ми проконсультуємо Вас і підберемо відповідну добавку для якісного ремонту або будівництва.