Силікони герметики по оптовим цінам

Прозорі силіконові герметики використовуються для герметизації швів, а також для склеювання пластику та металу, він прекрасно захищає від цвілі. Склад-магазин "Арконі" - це широкий вибір силіконів герметиків за оптовими цінами, а також консультації фахівців в підборі якісного матеріалу для ремонту і будівництва. Силікон в тюбиках - один з найбільш поширених товарів даної категорії. Нейтральний силіконовий герметик застосовується для кухні та ванної. Також герметик можна підібрати в потрібному кольорі, але його не можна фарбувати.

По виробнику
По ціні
По назві
Герметик PENOSIL Premium Bitum Sealant

Бітумний герметик для покрівлі. забезпечує хорошу гідроізоляцію елементів будівельних конструкцій. Дуже добре підходить для ремонту дахів, усунення течі. Висока адгезія до більшості будівельних матеріалів. Підходить ...

Дзвони:
82.50 грн
Детальніше
Герметик Акріловий Penosil

Високоякісний універсальний акриловий герметик на водній основі для заповнення тріщин і малорухомих швів. Має хорошу адгезію до більшості будівельних матеріалів. ● Зручний у використанні ● ...

Дзвони:
44.00 грн
Детальніше
Санітарний Герметик

Санітарний кислотний силіконовий герметик. Рекомендується для ванних кімнат, кухонь і інших приміщень з підвищеною вологістю. Забезпечує відмінне зчеплення і гнучке з'єднання з більшістю будівельних матеріалів. ...

Дзвони:
75.70 грн
Детальніше

Універсальний будівельний герметик для швів

Універсальний будівельний герметик для швів сохне в середньому 4-6 годин і за цей час відмінно досягає своїх цілей - з'єднує, заповнює, герметизує, зменшує тертя. Де використовують силіконові клеї герметики? При будівництві будівель і будинків в якості закладення швів і стиків на стінах, вікнах, дахах; для зведення мостів, шахт, каналів; у всіх типах ремонтних робіт, наприклад, в квартирі. Шукаєте термостійкий або акриловий силіконовий герметик? На нашому складі представлений широкий вибір матеріалів даної категорії, а оптові ціни приємно здивують.

Якісний силіконовий герметик повинен мати такі характеристики: висока еластичність і міцність; стійкість до деформації; довгий термін експлуатації; адгезія до матеріалів; безпека і простота у використанні.

Герметик силіконовий використовують для внутрішніх і зовнішніх робіт. Він добре захищає від вологи і стійкий до погодних змін. Такий герметик відмінно поєднується з виробами з емалі, скла, дерева, металу і кераміки.

Поліуретановий герметик використовують для склеювання дерева, каменю, пластику, металу, керамічних поверхонь. Досить стійкий до корозії, при цьому допускається його фарбування.

Герметик акриловий для заповнення невеликих порожнин в камені або бетоні. Шов після використання можна фарбувати і штукатурити.