Самовирівнюючі суміші для підлоги

Вирівнювання підлоги сумішшю необхідно для подальшого укладання плитки, паркету, ламінату або лінолеуму. Подібні суміші прибирають всі дефекти і нерівності поверхонь. Як вирівнювати підлоги такою сумішшю? Для цього завдання Вам підійдуть спеціальні заливки для підлоги, як альтернатива використання густих розчинів. Суміші сухі самовирівнюючі - зручний і досить практичний матеріал для проведення будівельних робіт по ремонту бетонних, гіпсових і дерев'яних підлог. Коли дана суміш застигає, на поверхню підлоги можна укладати синтетичні покриття для підлоги, плитку, дерев'яні, кам'яні і пробкові підлоги.

По виробнику
По ціні
По назві

Швидкодіюча наливна підлога по оптовим цінам

Скільки коштує наливна підлога? На нашому сайті представлений весь вибір матеріалів для наливної підлоги, а також вказані всі ціни. Наливні підлоги можуть бути як самостійний вид покриття для підлоги, також вони використовуються в якості основи під ламінат або лінолеум. У нас можна купити швидкодіючу наливну підлогу за оптовими цінами. Наші фахівці підберуть необхідну суміш для заливки підлоги. Ціна на самовирівнюючу суміш залежить від характеристик матеріалу. Ми підрахуємо для вас витрату наливної підлоги на 1 кв.

Суміші для підлоги поділяють на два типи: гіпсові (ангідридні) і цементні. Цементні більш міцніші і їх часто використовують в будь-яких об'єктах будівництва для заливки підлоги. Гіпсові суміші відмінно показують себе тільки в сухих приміщеннях, якщо є волога, гіпс втрачає свою міцність.

Заливка самовирівнюючої суміші має масу переваг, серед яких простота в нанесенні, висока міцність, стійкість до вологості і перепадів температури. Наливні підлоги мають різний склад, деякі розчини відмінно підходять для ванних кімнат, де добре витримують постійну сирість.