Просочення для деревини по оптовій ціні

Для обробки виробів з дерева використовується спеціальне просочення для деревини. Вона додає матеріалу стійкість, що дозволяє дереву не гнити і захищає його від грибів і комах. Купити антисептик для дерева за оптовою ціною можна в інтернет-магазині "Арконі". Ми надаємо широкий асортимент просочень для дерева в готовому вигляді, в порошках або спеціальних концентратах. Вартість просочень і антисептиків залежить від складу, цілей його застосування, технічних властивостей, призначення. Наші фахівці підберуть лак просочення для дерева для Ваших цілей за оптимальною вартістю.

По виробнику
По ціні
По назві
Антисептик для дерев'яних поверхонь ТМ "Корабельний"

Антисептик призначається для запобігання появи (грибків, цвілі, мохів, гниття) на різних дерев'яних поверхнях, конструкціях з дерева перед покриттям їх лакофарбовими матеріалами .Готовий препарат на водній ...

Дзвони:
18.95 грн
Детальніше
Деревозахисний грунт BASЕ ТМ "Корабельна"

Деревозахисна грунтівка застосовується для попередньої обробки дерев'яних стін, дверей, віконних рам, парканів, причалів, терас та інших нових або раніше пофарбованих дерев'яних поверхонь перед нанесенням лаку, ...

Дзвони:
42.50 грн
Детальніше

Купіть просочення по дереву для зовнішніх і внутрішніх робіт

Просочення по дереву підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт. Купити його можна прямо на сайті, для цього необхідно оформити замовлення. Також можна вибрати необхідний товар на нашому складі-магазині, який знаходиться в центрі Вінниці.

Правильне і якісне просочення для деревини - запорука довговічного захисту Вашого виробу. Після покупки водного просочення для дерева або будь-якого іншого, Вам необхідно уважно дотримуватися інструкції з його використання, щоб отримати максимально бажаний ефект. Обов'язково потрібен відповідний температурний режим і рівень вологості. Перед тим як наносити засіб захисту потрібно правильно очистити дерево.

Хочете купити просочення для захисту дерева? Скористайтеся консультацією наших фахівців. Ми розповімо все про типи просочень і надамо інструкції щодо їх використання. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з широким вибором засобів для обробки дерева, які представлені в різних цінових категоріях. Ви обов'язково знайдете те, що Вам потрібно, для обробки виробів з дерева для їх повного захисту від негативних зовнішніх факторів або для декоративних цілей.