Клінкерна тротуарна плитка по оптовій ціні

Клінкерна тротуарна плитка по оптовій ціні - це вигідне і практичне вкладення в благоустрій території приватного будинку або дачі. Це популярний оздоблювальний матеріал відрізняється довговічністю, практичністю, надійністю і дуже красивим естетичним виглядом. Клінкерна бруківка має унікальні властивості і досить добре зарекомендувала себе для облицювання фасадів. Ціна на клінкерну тротуарну плитку залежить від постачальника і виду самої плитки. Клінкерна плитка - це висока твердість і механічна міцність, яка навіть перевершує залізобетон. Даний тип плитки відрізняється довговічністю і в порівнянні з іншими матеріалами низькою вартістю.

По виробнику
По ціні
По назві

Тротуарна клінкерна бруківка

Тротуарна бруківка клінкер - особливий вид кераміки, який не піддається зовнішнім впливам. Матеріал неймовірно стійкий і не боїться впливу хімікатів. Бруківка клінкерна цегла або будь-яка інша представлена ​​на нашому складі-магазині в широкому асортименті. Також особливістю такого матеріалу є його проста установка. Для завершеності зовнішнього вигляду тротуару з клінкерної бруківки використовують спеціальні бордюри, які надають гармонійний і оригінальний вигляд території. Бруківку купують для облаштування паркувальних майданчиків, зон відпочинку, пішохідних доріжок і т.п. Для приватних територій клінкер використовують в якості обмостки будинків, сходів, садових доріжок і тд. Клінкерна бруківка відмінно поєднується з дерев'яними та скляними елементами ландшафтного дизайну, тому вона часто застосовується для прикраси садиби.

Клінкерна тротуарна плитка - відмінне рішення за ціною і якістю. Бруківка характеризується максимальною міцністю, довговічністю, стійкістю до температур, водостійкістю і, звичайно ж, красивим естетичним виглядом.