Купити Гранітну плитку

Багатофункціональна і практична гранітна плитка користується популярністю у покупців, завдяки своїм характеристикам і довговічності. Купити гранітну плитку можна на складі-магазині "Арконі", який розташований в центрі міста Вінниця. Також можна оформити доставку матеріалу в інше місто. Бруківка з граніту може бути сірого, рожевого і червоного відтінку, в залежності від переваги тієї чи іншої породи в складі каменю. Практичність бруківки з граніту досягається завдяки високій міцності самої породи матеріалу.

По виробнику
По ціні
По назві

Колота і шліфована плитка у Вінниці

Ми пропонуємо купити колоту і шліфовану бруківку в Вінниці за оптовою ціною. Граніт використовується для облицювання будівель зовні, для стін приміщень, сходів, фонтанів і камінів. Її також успішно використовують для укладання тротуарів. Залежно від способу обробки плити виділяють кілька типів гранітної плитки: полірована, лощена, термооброблена, пиляна і бучардірована. Від цих типів обробки залежить поверхня самих плит,  малюнок натурального каменю повинен бути помітним в тій чи іншій мірі. Фактура гранітних плит додає їм функціональності і красивого естетичного вигляду. Ціна на гранітну плитку залежить від способу обробки і рідкості виду самого каменю граніту. Ще одна важлива перевага використання граніту для облицювання - це те, що він не боїться хімічних речовин і не вбирає забруднення. Його можна реставрувати і покривати захисним шаром, який закриє всі тріщини і відколи.

Представлена ​​в нашому каталозі гранітна бруківка відповідає всім стандартам якості, ми напряму співпрацюємо з постачальниками матеріалів, тому для наших покупців пропонуємо оптові ціни. Фахівці "Арконі" проконсультують вас і допоможуть підібрати кращу гранітну плитку оптом.